Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Daffni2 #13654 üzenetére

    Ez az 5ötödik Sapphire kártyám eddig mind hibátlan csak máshol duruzsolnak már nem nálam. Illetve nem egy kinyúlt de nem azért mert Sapphire hanem mert a felhasználó hülye (volt :D ).
    Ha sok hibás Sapphire-rol hallasz az azért lehet mert nagyon sokan vásárolnak Sapph kártyát pontosan mert az egyik legpatinásabb ATi-s cég.
    Szóval saját tapasztalat alapján: nem hülyültem meg hogy márkát váltsak. :DDD
    A Gigabyte első 5850 ref sorozatában volt több hibás a legtöbben ventihibára panaszkodtak, kattogott meg ilyesmik. Egy időnek el kellett telnie mire nálam lekerült a feketelistáról, és most már nyugodtan ajánlom bárkinek.
    Egyébként az alaplapjaival nekem sosem volt gondom. Most is az van. Viszont egyszer megszívtam egy Asus-al úgyhogy ki lehet fogni mindenhonnan rosszat.

    (#13664) lsc: A PcPartner a mami. :) Egyébként ezt én is nemrég tudtam meg hogy a Zotac meg a Sapphire tesók.

    (#13655) AstraCDX: Azért érdemes lett volna megnézni egy másik gépben mielőtt elszaladtál vele hogy garanciáztasd.

Új hozzászólás Aktív témák