Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dobolan #13176 üzenetére

    open air, és sajnos nem, nem teljesíti még a legjobb kártya sem deafulton :N
    zárt házban meg pláne nem, ha tele kell pakolni ventikkel...amiknek meg perforáció kell, szóval a hangot nem zárják be ( : max valamit tompítanak a legjobb "hangszigetelt" házak is, néma géphez néma komponensek kellenek
    ez kb uo. tévhit, mint a 75w-os 1650-et bármi lehűt, mert nagyon nem - pláne nem halkan -
    és sajnos nem a leghangosabb komponens adja meg a végleges hangerőt, hanem azok "tetézik" egymást, ha nem is összeadódnak
    ha egy komplett gép 15-20dB load az már qrva jó
    az msi tdp--jét is le kell vennem majd 240-ről 160-190w környékére hogy tényleg halk legyen, 1,5kg-os kártya ide vagy oda...de mivel kazánokat egyébként sem szeretem úgyis levenném, szóval nem hátrány

    BeZol
    az xfx nem tudom mit csinál, de elég kiábrándító amiket neweggen találtam a kártyáikról
    talán 4830-am volt utoljára tőlük - és ez valszeg' nem is változik már -

    zsirfecske
    ha nem sz@pattak volna be a 258e ft-os 3060 12g msi gaming x-szel amit odaadtak másnak, már rég nem kellene vadásznom ( :
    6700xt duplajáért sincs mint mondod
    minden annyit ér amennyit megadnak érte ;] most ezek ennyit érnek
    lehet egy hónap múlva lehet lőni olcsóbban is 6600xt-t, lehet már csak drágábban, egy "kicsit" felborult az egész
    én már meguntam várni, aki nem unja az várjon :R

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák