Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mumee

    őstag

    válasz DroiDMester #13135 üzenetére

    Az eltévedést arra írtam, hogy térítő topic lenne.
    Árban az tény, hogy azzal a 2féle 3060ti-al nem találkoztam, ami Firstshopon fent van, mivel mindenhol máshol 350e+.
    Viszont szerintem tisztában van a kollega az arányokkal, hogy mi mennyit tud és tud egyedül is dönteni, hogy mit akar. :R

  • Chaser

    titán

    válasz DroiDMester #13135 üzenetére

    azt is mondtam nem veszek akármilyen hűtésű és hangszintű kártyát...ma is mondtam ;] gb-ból is tudtam volna venni 300e-ért több típust, nem kell - akár 3 ventiset is, most is, designban is tetszik, csak a gb v-ga-kon levő ventik nem tetszenek -
    a pulse 5600xt-m 920g volt ekkora tdp-vel és néma 800rpm-en, 1000-en meg majdnem néma :)
    6600 xt nitrod volt, vagy csak vmelyik nitrod a 6xxx-ből? mert nem mindegy
    na ahogy nézem/érdeklődtem a strix pont nem néma, elb@sszák a ventikkel - sokszor a sima tuf-on jobbak a ventik -, az csak brutál hűtésű és nagy oc-t tud elméletben, persze kinek mi a halk
    a gaming z trio 3060ti/3070 a leghalkabb kártyák defaulton is, kis beállítással meg tényleg némák, majdnem 1,5kg-os kártyák és brutál jó minőségű ventik, jó borda design...csak a cw zavarhat be

    Mumee
    evga xc3 és ftw3 ultra is van 320e-től, de nem kellenek ( : evga 3060ti ftw3 ráadásul kamu, az valójában max xc ultra szint, csak nevében ftw3..3070-től van valódi ftw3 evga, de nekem az is hangos -bénák a ventik -
    2080s ftw3 volt nálam tesztre, hát ha fizetnének esetleg megtartanám, de egyébként én biztos nem fizetnék érte :N hiába a brutál hűtés meg a nagy oc lehetőség és jó hőfokok
    és így van, erőviszonyokat tudom, árak megvannak, csak a gpu nem egyenlő a komplett vga-val
    a nitro designra is nagyon-nagyon tetszik

    Szpisti
    köszönöm, de az 6700xt :R

    Jacek
    neked ilyen van? 1000 rpm az már jól hangzik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák