Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz killbull #13102 üzenetére

    Kiegészítés az előző hozzászóláshoz így teljes!

    Összegezve így, és javítottam! ABU gerilla marketingjének nem kell hinni mert neki az a célja hogy AMD t vegyél, miután megvetted meg senkit nem érdekel hogy szenvedsz!

    "Mivel a csere így működik, ezt nem tudod irányítani. És a PCIe 4.0 esetén a kártya 8 sávot kap 16 GB/s sebességgel, a PCIe 3.0 pedig 8 sávot kap 8 GB/s sebességgel, és a játékok csak úgy döntenek, hogy folyamatosan RAM -ról VRAM -ra cserélnek. Játszottam a GG: Strive -on egy 6600XT -n, 4K 60 fps képkockával, ami nem jelenthet problémát azoknak a modern, alacsony kategóriájú kártyáknak, mivel a játék jól optimalizált, és vannak véletlenszerű fázisai, amikor a fps egyszerűen leesnek, a semmiből. Kicseréltük a kártyát egy régi RX 480-ra, amely 4K-nál nem tudta elérni a stabil 60 képkockát, de 53-58 körül, és sokkal simább élmény volt játszani ezt a játékot. Ahogy mondtam, attól függ, hogy mit akarsz játszani, fps tökéletes játékokat akarsz játszani, versenyképes játék, a 8x sávos kártyák nem lennének az első választásom, márkától függetlenül. Ha 1440p -re akarja tolni a felbontást, akkor sem kapnék 8x sávos kártyát, ha nincs PCIe 4.0 alaplapom. Lényegében ez nem jó frissítési kártya, de jó kártya, ha új 4.0 rendszert épít."

    "A 6600XT (legújabb PCIe 8.0 kártya) körül rengeteg teszt található, amelyek akár 20% -os különbséget mutatnak a 4.0 vagy 3.0 rendszerben való futás között. De mivel itt nem az abszolút fps ekrőll van szó, hanem a másodperc töredék rángatózásáról és akadásokról, amikor az adatokat balra és jobbra cserélik, ami minden kártyán előfordul, mivel a VRAM adatai valahonnan származnak, és nem varázslatosan teleportálják őket. VRAM. "

    "Ennek semmi köze a kártya osztályához, lehet RX 6900XT vagy R7 270X, minden kártyának adatot kell kapnia valahonnan, és a 8 GB/s nem elég sok mai játékhoz, hogy megszüntesse a fps ek közé esik, ahol a GPU -nak várnia kell az adatok rendelkezésre állására. Ezt sok játékban nem fogja észrevenni, de vannak olyan játékok, amelyeket nagyon jól észre fognak venni. Mondtam egy példát a Guilty Gear 4K -val, igen, mondhatod, hogy a kártyát nem 4K -ra szánják, de az RX 480, amely szintén nem 4K -ra készült, jobban teljesít, és csak azért, mert ez a 16 GB/s sávszélesség. "

    Szóval ez a probléma a PCIe 4.0 x8 as VGA val ha PCIe 3.0 ba kerül!

    Ettől óvnék mindenkit!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák