Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Nokedli92 #8904 üzenetére

    Nekem továbbra is az jön le/át, hogy windows-ra egyszerűen szerencsésnek kell lenni az AMD kártyákkal, hogy minden klappoljon. Nvidia-val én nem is emlékszem, hogy valaha is lett volna gond, mert nem volt. Ha jött frissítés, felfrissítettem és ment tovább, mintha mi sem történt volna, de ahogy olvasom sztráda szerte, hogy megy az érdeklődés, hogy ezt, vagy azt a driver-t felmerje- e tenni az amd user, az elég kiábrándító.
    Nem értem, hogy osx-en mitől mennek ezek betonbiztosan, de csak az lehet, hogy maga a windows lehet a (fő)ludas ebben (is).
    Azt nem hiszem, hogy full hülyék ülnek az amd-nél a szoftverfejlesztő szobában, akiknek nem megy a kódolás. Játéknál is idegesítő lehet a hiba, hibák, de basszus egy rendernél nem tudom azt megcsinálni, hogy újraindítom azt "jóvan". De igen, csak épp, ha kifagy, vagy telecseszi hibával egy olyan anyagnál, ami 3 napig futott, a legkevesebb, hogy széttaposom a kártyát. :-(
    ---------
    (#8892) Create.

    Semmi gond, majd elválik, hogy tud teljesíteni. Ha sok óra után is kussban lesz és tudja tartani a max boost-ot, bőven frankó lesz, de 1 nap után a legtöbb kártya még a közelében sem tud lenni, mert a proci hátulról folyamatosan rugdossa, mint egy hajcsár és biztosan kicseszett forró lesz addigra.

    ----------

    (#8882) Chaser

    [CRYORIG R1 Universal]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák