Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Kódos #2577 üzenetére

    Egy kis update sajátmagamnak,Ma megjelent egy anomália nálam is,amit szerintem tudom is hogy mért kaptam de probálkozom előidézni többször és megbizonyosodni arrol hogy attol van,és segiteni annak aki esetleg gyakran ezzel találkozik.
    Ma reggel 8-tól egészen 12-1 ig ment az r6 megállás nélkül(kisebb szünetek voltak)és szokásomhoz hiven alt-tabolgattam ki a játékbol menet közben olvasni,videot nézni amig várakozunk vagy bármi,egyszer csak mikör lépnék vissza fekete kép fogadott a játékba,teamspeak-en jelenvolta,és a játékba is lőni is tudtam,egyértelmüen a driver mondta be az unalmast.Probáltam egyik lábbal legalább a szarbol kilépni és a mecset befejezni shift+enter-el igy lett kép de csak még szarabb lett a helyzet,kb 200fps droppok voltak amivel az ms is megemlekdett 800-ra egy pilanatra majd vissza ált,2 ilyen után 10 sec-en belül és alt f4-eztem és játék resi hátha,nem már arra se volt hajlando elinditottam a gamet,és ezzel egy időbe ki is kapcsolt a monitorom azt irta ki dugjam vissza hdmi-t :DDD Nem tudom ez mi volt,szerintem nagyon nem szereti az alt-tabozgatást a driver,azért emeltem ki hogy reggeltöl délig ment a game egyhuzamba,mert miota meg van a kártya ez az elsö hoszabb müszak neki,viszont tegnap és azelött is alt-tab olgattam és nem jött elő a hiba.Megnézegetem mi okozhatta ezt vagy ha valaki találkozott ezzel,meghallgatnám nála mi történt.Minden settings out of the box,(Radeon szoftververzió 19.10.1),75hz,1080p,Ref 5700

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák