Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.L.

    aktív tag

    válasz belaazallat #77321 üzenetére

    DDU-t azért írtam, mivel az előzményekből nekem az jött le, hogy win reinstall után hozzányúlt a driver beállításokhoz is, pl wattman-ban. Persze vissza lehet lőni mindent alapra, de én DDU-val pucolnék mindent. ;) Ha az energia séma szerkesztése után se javulna a helyzet, akkor szerintem driver, vagy VGA hardver probléma van. Az ő helyében, megválnék attól a kártyától (ha nem javulna a dolog) . Mielőtt bárki megkövezne: FX6350 mellett használtam XFX R9 390 -et hibamentesen. Cseréltem procit FX8350-re az adott vga mellé. Tökéletesen ment minden az R9-el. Ez után gondoltam váltok VGA-t. Sapphire RX570 Nitro lett. Jöttek a gondok, fekete villogások játékközben, fagyások stb. Visszaküldtem garba, kb 20 nap szívás után. E-mail kavalkád és telefonálgatások után sem tudták megmondani, hogy mi a gond. Kicserélték. (Közben persze olvasgattam itt-ott , hogy ezek "ilyenek".) A vége az lett, hogy az új VGA-t bontatlanul eladtam és vettem egy Gigabyte GTX 1660S OC-t. A driver-ben csak a vsync-et kapcsoltam be. Se villogás, se fagyás, semmi hiba. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

Új hozzászólás Aktív témák