Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgyorgy

    csendes tag

    válasz feripapa1 #491 üzenetére

    Szia!

    Jó, hogy valakinek van tapasztalata vezetékes rendszerekkel kapcsolatban is itt a topikban!

    A vezetékes rendszernek én semmilyen előnyét nem láttam az eddigi olvasgatások alapján. Ami nem azt jelenti, hogy nincs, és persze az előny vagy hátrányt a saját lehetőségeimhez mérten vizsgáltan.
    Azt gondoltam, hogy majd tök jó lesz árban, mert nem kell megfizetni a vezetéknélküliséget. Na ezt nem láttam az árcédulákon.
    De ami teljesen kizárta, az a vezetékezés. Az én házam enélkül lett építve. És mivel látom a vezetékezések irányait, dobozait stb, tudom, hogy bevezetékezni egy komplett felújítást jelentene falvéséssel, festéssel, meg ami vele jár.
    És szinte kizárt, hogy 1-2 éven belül ne akarnék valami olyan dolgot, amihez nincs bevezetékezve.

    Amennyire eddig bele vetettem magam a Fibaro rendszerébe, ha valami ott nincs, az pont a problémás párosítgatás, trükközés. Elég flottul mennek ezek a dolgok, és lévén, hogy egyszer kell megcsinálni, talán nem is olyan számottevő meló.
    De ez csak a saját véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák