Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZEN1TH

    őstag

    válasz vond #60410 üzenetére

    Balansz és compfüggő a dolog, ezesetben ezek a képarányok jöttek be a leginkább. Ha indokolt simán maradok 4/3-on, vagy váltok 3/2-be stb. Másik lehetőség az volna hogy eleve képarányra lövök. Odáig még nem jutottam el, itt érzem is a gx80 limitációit egyébként. Gyakorlatilag csak az LCD-t használom, a kereső egyszerűen gyenge. LCD-t nézve meg elég nehéz néha kizárni a külvélágot. Kellene sokszor hogy csak a képet lássam magam előtt semmi mást. Nehéz nagyon így alkalmanként, végignézegetni mi lóg esetleg be, mi felesleges, mi az ami még hozzáad a képhez stb.

    Igen abba a kerítéses fába szépen belebotlottam, sokszor járok arra, de ilyen zúzmarás időben már régen voltam. Már bőven sötétedett amikor kimásztam az erdőből és elindultam ott felfelé a bringámhoz, de éreztem hogy itt valahol van egy kép szóval nem is pakoltam el a szettet. Kár hogy már annyira sötét volt hogy a 8sec záridő miatt kicsit belengette az ágakat a jobb felső sarokban a szél. Full olyan mintha a lencse lenne fisfos, de csak abban a sarokban :D Komolyabban nem izgat, mert nagyon tetszik a hangulat és jól tükrözi akkor és ott a flessem.

    Imádom azt a kézujjakat imitáló fát! Merthogy az egy darab fa. Emiatt is akadt meg rajta a szemem, mármint a forma miatt, illetve perfekt helyen is volt, a köd szépen bekúszött mögötte. Néztem 45-150 45 F4-el is, de sajnos hátrábbról már nem adta úgy az egész. Lehet kicsit jobban mosta volna a hátteret mint a 12-32 32 F5.6-on. Néha gondolkodom is hogy lehet hasznát venném egy 42.5 1.7-nek az erdőben.

    jjeahh:

    A negyedik királyság!

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

Új hozzászólás Aktív témák