Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz madpapa #905 üzenetére

    Már hogyne lenne. Ha a kitermelt coin nem fedezné legalább az áramot, rengetegen kiszállnának (nagyon sokan képtelenek hosszútávra tervezni). Ha nő a hashrate de az árfolyam nem követi vagy beesik az árfolyam és marad a hashrate akkor egy idő után páran tuti kinyomják majd mert nem hoz nekik eleget.
    Pillanatnyilag szerintem ez csak kezdeti fellángolás, FOMO. Ha esik az árfolyam sokan ki fogják nyomni, mert annyit nem hoz.

    BeZol: Félreértesz, én csak azért nyomom, mert amúgy is ketyeg a gép, idle is fogyaszt a CPU, akkor legalább termeljen ez is (és még fűt is picit :) ). Centet nem szedtem még ki, én is csak annak örülök amikor páran megunják, pont mint futár ismerős azért szeret szar időben dolgozni, mert a puhányok otthon maradnak :)
    Ömlött bele pár 10 millió az utóbbi 1 hétben, ezek nagyrésze szerintem berakta az aprót, hátha alapon majd kilő.

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Új hozzászólás Aktív témák