Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    válasz Slownz #8292 üzenetére

    Mindamellett, h egyetértek veled, és éppen ezért előfordult, h mai áron havi többmilliós állásra mondtam nemet (és mindezt Bp-en, nem külföldön), mert nem tetszettek egyes feltételek, amik miatt nem sokáig élveztem volna az adott melót, de uakkor láttam olyat, aki a leendő kereset miatt elment közgázra, mert bár más érdekelte, de abból a szülei szt nem lehet megélni, és hallgatott rájuk, végigbukdácsolta az egyetemet, majdnem teljesen kirakták menetközben, utána viszont bedolgozta magát egy adott vonalra, ahol rutinból nyomja, utálja, rühelli minden nap, csak kötelességtudatból csinálja, de annyira bedolgozta magát, h az adott területen az egyik legjobbnak tartják, viszonylag jól is keres, perpill nemtom, de 10-15 éve keresett olyan 3-400 körül. Viszont volt alkalmam belelátni, hogyan dolgozik, smi pénzért nem alkalmaznám komoly fealdatra, mert csak egy jó malteroskanál, de nem érdekli, h igazán jól teljesítsen, stb, stb.

    Profession: Hehe :D Még kezdőkoromban hívtak onnan egyszer, h ez meg az, és még nem is lett volna rossz munka, érdekelt is volna, egy hét alatt bele lehetett volna tanulni, aztán közli, h dehát nekem nem is olyan diplomám van, amit ő akart. De akkor mi a fenét olvasott az oldalon, amikor ott állt világosan, h mit végeztem..?!

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Slownz #8292 üzenetére

    "abba már bele se gondolva, hogy hogy lehet valamit napi x órában csinálni, amit utál az ember vagy közönyös neki"

    Az emberek nagyobb hányada így tolja..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák