Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz Ursache #6863 üzenetére

    végzettségem szerint logisztikus 10 éve dolgozom logisztikai területen, raktárgazdálkodás, anyagmozgatási technológiák és raktározás, fuvarszervezés, supply chain.
    Árufeltöltőként kezdtem, szóval végigjártam a ranglétrát, és nem is volt szándékom ezt elkerülni.
    Jelenleg egy amerikai cégnél dolgozom, a világ egyik legnagyobb vállalatánál ami kb google méretű. Ennek a cégnek egy diviziójánál vagyok és az import árukért felelek.
    De csak hogy pár apróságot mondjak:
    Van klímánk de mióta itt vagyok a 4 év alatt még egyszer nem takarították, tartották karban.
    Takarítás heti egyszer van az irodában ami annyit tesz hogy felmosnak. Ablakok körül minden penészedik, ezeket mi saját kézzel takarítjuk (igen látványos a fekete penész az ablakkereten körbe).
    Íróeszközt, úgymint toll, tinta a bélyegzőbe, bélyegzőpárna kb másfél évente talán kapunk, akkor is 6 ember kap 2-t és oszd el kinek jut...
    WC papírt nem kapunk hoz mindenki magával, (vagy szard össze magad). Mennyezeti világítás most jelenleg 4 van kiégve majd valamikor egyszer cserélik, legutóbb mikor szóvá tettem hónapokig hallgattam hogy milyen egy panaszkodós vagyok, nekem semmi nem jó, nem tetszik stb...
    Munkaruhád ha elszakad nincsen másik varrd meg!
    Sorolhatnám de felesleges, egy szarrágó cég, és nagyon el akarom már húzni innen a csíkot...

Új hozzászólás Aktív témák