Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khirill

    aktív tag

    sziasztok!

    egy area-51m r1-et (i7-9700/rtx2070) nyüstölök nagy elégedettséggel, amit szeretnék "újrapasztázni" és az volna a tiszteletteljes kérdésem felétek, h melyik pasztát ajánljátok? melyik tutorialt esetleg? ugyanis halvány emlékeim szerint anno nem volt mindegy, h milyen procira, milyen pasztát, milyen vastagon, milyen alakban, stb...

    ...és bár néztem/olvastam jónéhány "tutorialt"... de kicsit összezavart, mert:
    - valaki a hagyományos fecskendős pasztát ajánlotta gombóckaként
    - valaki a hagyományos fecskendős pasztát ajánlotta vastagon kence-ficézve
    - valaki egy tégelyből valami csillogós gyurmaszart kent szét a procikon absztrakt ábrázolásban... és ő ezt ajánlotta... :))
    - valaki meg valami lapkát ajánlott... ha jól vettem ki thermal grizzly carbon...

    válaszaitokat előre is köszönöm! :R


    ratabyzou

  • khirill

    aktív tag

    válasz tUbThUmPER #1172 üzenetére

    köszönöm a válaszod... :R
    rengeteget okultam belőle... az általad ajánlottat megrendeltem, megfogadom a tanácsaidat a kence-ficézés területén is a jövőben... ugyanis..

    mikor feltettem a kérdést, azt gondoltam, h jobban pörög a topik (vagy lehet én fagyasztottam csak be :D ) és - mondhatni - krízis helyzetem és a türelmetlenségem lévén megoldottam úgy, h gyönyörűen letiszítottam és egy - jól kiszámított - pötty gombócra rányomtam a hűtőt...

    (jól frekventált helyen lakom így a helyi "pc szaküzlet"-ben a kínálat legdrágább pasztát vásároltam meg)

    a kiszámított pötty egy MX4-es, amiről olvastam jót-rosszat, hideget-meleget... őrül viták, őrült fórumokon... ennek az MX4-nek egyháza van... de örökké fennálló "hater club" is alakult ellene... szerintem a harcok a két tábor között már szedtek halálos áldozatokat... ezért én értékítéletem az, h tervezem kicsit bővíteni a gépem 2 hónap múlva és addig ez csak egy ideiglenes megoldás lett... (az vígasztal csak, h még így is messze igényesebb mint amilyen volt)

    u.i.: kérem keressen meg ha valakinek van bármi cucca, ami upgrade lehetne az aw-m számára és úgy is gondolja felkínálja azt eladásra... köszönöm... :R
    (ha szükséges hozzá küldök bővebb specifikációt)

    [ Szerkesztve ]

    ratabyzou

Új hozzászólás Aktív témák