Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    válasz (An)Dante #91 üzenetére

    csalódás vagy sem a telefon alján és tetején lefő hangszórók szerintem akkor is nagyméretűek és minőségiek. Vszínű nem véletlenül ájuldozik és zeng ódákat mindenki aki eddig hallotta. (An)Dante te is olvastad a specifikációban hogy''two tweeter, one bass loudspeaker''. Nekem mint már többször is írtam 735ösöm van. anno azzal reklámozták hogy hi-fi membrán van benne, meg Yamaha hangcsipp (utóbbi alkatelek közül sokban ha nem mindben), csajoknak máig az a kedvence hogy imádják kocogtatni a hátulját, hogy remeg tőle a membrán (és ettől az egész telefon). A rezgő módját is ez adja, hogy egy sepciális csengőhangot játszik amitől veszettül pulzál a hangszóró. a hangminőség az kb 10es skálán 4et adnék neki, de érzésem szerint ez a gynege minőség a csipp konfigurálásának hibájába, nem a hangszóróé. Alca tud jó hangszórót gyártani. Nem azt állítom hogyaz lesz hogy S853 megszólal és úgy mellbevág a mélyhang, hogy a szíved arra kezd el verni és nem a színuszcsomód ingereire, de azért hiszek benne hogy nagyot gfognak alkotni. És a remélem a megjelenésbeni csúszások a tökéletesség elérésének jelképében keletkeznek. úgyérzem minél tovább csúszik a megjelenés annál nagyobb lesz az elvárás a S853-al szemben.

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Új hozzászólás Aktív témák