Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz MiklosSaS #3009 üzenetére

    - igen, volt. szerencsére azóta megoldódtak/megoldottam őket.

    - nem is azt írtam, hogy azt ígérted, hogy megoldod. nem is vártam ilyet, nem szokásom vadidegenektől szívességet kérni/terhelni ilyen dolgokkal. igen, sajnos messze voltál, azért utasítottam el azt, amit először ajánlottál. plusz amit te csinálsz, ahhoz én sajnos nem értek. de egyik beszélgetésünk alkalmával ugye Te ajánlottad fel, hogy körbecsörögsz egy-két embert, akit ismersz, és talán lehet belőle valami. ebben maradtunk, azóta kuss van. igen, sajna nagy a táv, ezért is mondom, hogy ezt a részét is megértem. illetve nem ez az, ami csalódásra adott okot. épp eléggé szégyelltem magam, hogy az első kinti beszélgetésünket ezzel kellett kezdenem, hidd el. nem vagyok az a lejmolós, akaszkodós fajta. egyáltalán.

    - ez rendben is van, nyilván elfoglalt voltál. tiszta sor, aláírom. a problémám csak annyi volt, hogy azóta sem reagáltál ezekre. semmit. és azt én nehezem hiszem el, hogy most már 1,5 éve egyetlen ilyen üzenetet sem láttál/nem volt időd azóta reagálni. nem akkor, nem az azt követő mit tudomén hetekben, hónapokban.. 1,5 éve!
    nem kezdődött SOS-el, persze, mondom, épp elég gáz volt nekem egyáltalán, hogy ezzel traktáltalak, próbáltam elmenni a végsőkig önerőből, hogy megoldjam. sikerült. de ezt értékelem, hogy akkor hívtál volna. tényleg. :R

    - meg sem vagyok lepve - ezt hogy érted? sajnos nincs piacképes, itt eladható szakmám, így nekem lentebbről kell kezdeni, mint mondjuk neked, akinek jó szakmája van. örülj neki, én is azon vagyok most már, hogy kitaláljam, merre tovább. az első melóhely tűrhető fizuval de szar volt, plusz éjszakázás, köcsög colleaguesokkal/supervisorokkal, a második már jobb volt környezetileg, de minibér, a harmadikat tolom április óta, ez már contractos, nem agencys, mint az előző kettő, ez is szar, nehéz fizikai meló, de egész jó a pénz érte. plusz contract, ugye. de szeretnék továbblépni később. vicces amúgy, h otthon 5 évig volt egy melóm, itt meg 1,5 év alatt 3. a fejlődésnek ára van :))

    - talán olyan jellegű elvárásaim voltak, mivel fórumon és még otthonról egyszer-kétszer beszélgetve eléggé hamar reagáltál mindenre, gondolotam majd itt is így lesz. nem is feltételeztem a blood brotherséget, ahhoz min egy városban kéne laknunk, rendszeres kapcsolattartással/együtt dolgozni.
    hát most én mit mondjak arra, ha te nem beszéltél? :))

    egyébként, ha minden jól alakul, jövőre lesz újabb, normálisabb tütüm, amivel szeretnék minél több helyre eljutni UKben, egyúttal szeretnék feléd is elnézni, tisztázni ezt a kis nézeteltérést, egy két pofa sör mellett mondjuk. nem tudom, benne vagy-e.

    szóval nekem egyedül csak ez ami érthetetlen, hogy semmi reakció nem volt részedről azóta sem. még mikor szülinapodon köszöntöttelek, akkor sem... nem vártam, hogy megments, vagy ilyesmi, tévedés, nem volna pofám erre. nem vagyok élősködő. hányok az ilyen viselkedéstől. mindazonáltal persze, ha visszaugranék pl 2 évet az időben, másként kezdtem volna neki. de mindegy, ebből aztán volt personality upgrade bőven :D

    köszönöm, igyekszem. hosszabb távú terveim vannak itt, ha érdekel, később kifejtem.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák