Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz #52931072 #56 üzenetére

    Az en bajom az, hogy megis miert kell 10 perces megoldhato problemat csinalni egy ilyen alap dologbol... Androidon fel perc volt beallitani. De felve irom ezt is, mert ha azt merem irni, hogy Android-on valami jobb, valaki egybol leszuri, hogy nekem akkor Android kell, fikazom az iOS-t es biztos ki se probaltam. (Es ugyanez kb. a ket rendszert felcserelve.) 10 ev droid utan mentem at fel eve iOS-re, mindket rendszernek megvannak a maga elonyei es hatranyai. Csak megemliteni nem szabad oket, mert egyesek egyetlen dolog kritizalasabol leszurik, hogy kinek melyik rendszer a jo.

    joey04

    AOD kikapcsolhato, es tudtommal mar a folyamatos hatterkep is eltuntetheto (de javits ki ha tevedek). Igy ez mar negativum aligha lehet barkinek. 120Hz nem tudom, kinek lehet baj.
    Es igen, az appkonyvtarra gondolok nagy esellyel, nekem jobban bejon, mintha minden app a kepernyon lenne, meg ha nem is olyan jo, mint droid eseten.

    De ez csak egy pelda akart lenni. Amit mondani akartam az az, hogy egy rendszer se fog fejlodni, ha nem lehet epkezlab kritikat megfogalmazni vele szemben.

Új hozzászólás Aktív témák