Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Felesbandi #53 üzenetére

    AOD egyenesen szar, a 120hz véleményes, az ikonokat meg mi az hogy el lehet takarítani? eddig is el lehetett. Remélem nem az appkönyvtár nevű utolsó oldalas borzalomra gondolsz. Bár arra jó példa, hogy mennyire testreszabhatatlan az iOS, hogy sehogy nem lehet likvidálni. Én azt látom, hogy a változtatások, nyitások azért vannak, hogy droidról többen váltsanak. De azt vettem észre, hogy a törzsközönség többségének ez nem ad pluszt, akik váltanak, azok meg csalódnak, mert papíron betesznek olyan funkciókat amiket hiányoltak a droidosok, de közel sem olyan nyitott, testreszabható módon, pluszban azt is látom, hogy azon volt droidosoknál jelentkeznek olyan bugok amik másnál nem nagyon, akik ezekbe az új funkciókba belenyúltak. Ez persze nem az ő hibájuk, hanem az Apple csinálta meg tuti szarul, de akkor is ez a helyzet. Szerintem bőven elfér egymás mellett 2 más szellemiságű rendszer, nem kell mindent megnyitni, mert akkor miben fog különbözni a droidtól? Akkor legyen az iPhone-on is droid egy egyedi launcher társaságában aztán kész. És így van, akinek ez nem felel meg, az vegyen droidos készüléket.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák