Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HASTRA

    csendes tag

    válasz andras87 #14867 üzenetére

    Szeretném megkérni a moderátor kollégákat, hogy andras87 által készített értékelés töröljék, mivel nem fedi az valóságot. Hamisan állítja igazát. És személyi jogaimat is sérti.

    Indok egyben válasz is:

    A meghirdetett termék:
    „4x1GB Kingmax DDR2 1066mhz memória eladó. Garancia
    4x1GB Kingmax (KLED48F-B8NU6) DDR2 1066mhz memória eladó.
    A memóriák hibátlanok, teszteltek,nem voltak húzva, DDR-3-ra váltás miatt eladók.
    Posta: van ( Előre utalással ) + posta költség.
    Vagy személyesen Budapesten,Érden és Százhalombattán átvehető.
    Ha gyors vagy engedek az árból.”

    andras87 által megegyezett időben ott voltam és a megbeszéltek alapján történt adás-vétel. (Még jogosítványomat és a személyigazolványomat is megmutattam kérésére.)
    Másik indok a garanciapapírját a ramoknak odaadtam, és ezzel is bizonyítva a termék hitelességét. De csak a fele memóriának tudtam odaadni a garanciapapírját, mivel nem találtam meg a másik kettőnek a papírjait,de ezt személyesen is közöltem mikor átadtam a ramokat. Válasza: „Nem probléma, mert a ramok úgyse mennek tönkre.” (körülbelül ez válaszolta.)

    andrás87 indoka: hogy a memóriák nem 1066mhz-sek és csak fel lettek matricázva, ez az állítása mind vád csak, mivel képet is láthatót a termékről és vásárlásnál is meggyőződött a termék valódiságáról.
    Mikor megkeresett, hogy a memóriák nem egyeznek meg a leírtakkal, és üzenetemben válaszolva, amit idézek:
    „Ha végképp nem jutsz dűlőre akkor valamit kitalálunk.”
    Felajánlottam a segítségemet is!!! Telefonon is jó párszor beszéltünk, egyszer se említette, hogy találjunk ki valami mást.
    Több üzenetváltás volt, de nem jelezte vissza a dolgot.
    Akár még fel is mentem volna hogy ha azt mondja, hogy adjam vissza a pénzét, vagy felvittem volna a gépemet és beleraktam volna a memókat, mert ebben használtam ez idáig, de ezt nem kérte, hanem megrágalmazót engem itt a fórumban.
    A másik állítása tényleg véletlenül 2-szer került a termék meghirdetésre, mert az előzőt elfelejtettem törölni. De csak egy termék volt!!!
    Ilyen sértés még eddig nem kaptam, mivel már jó pár emberrel üzleteltem a hardver-aprón és elégedettek is voltak velem.
    andras87-et feljelenthetném személyi jogaim sértéséért,amit lehet meg is teszek.

Aktív témák