Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    válasz spireeasy #16524 üzenetére

    Látom ez most hobbivá vált :)
    Nem beszéltem még sosem ezzel az illetővel. Mindenesetre erős a gyanúm, hogy ez valakinek a dupla regje lehet (és azt is sejtem, hogy kié.) Meg lehet nézni a privátokat is, hogy soha nem vette még fel velem a kapcsolatot. Nem beszéltem még vele, és nem is ismerem. nem neki jegeltem, hanem illes0102 -nek, aki ma át is vette a készüléket Budapesten a Népligetben 14:50kor. Másnak egyszer sem jegeltem ezt a készüléket! A jegelést most vasárnap tettem ki, mikor is minden letisztázódott a telefon átadásával kapcsolatban. Leinformálható a történet.
    Mivel nem is beszéltem vele, így nem jogos a fekete pont. Kitalált dolog.

    Egyébként a lejárató és bosszú hadjáratot sokkal könnyebb sikerre vinni, ha bármilyen bizonyítékkal is alá tudod támasztani az állításod. Mindez elég nehéz lesz, ha nem is vetted még soha fel velem a kapcsolatot Nem is ismerlek, és egyáltalán nem értem a miértjét, hogy miért szórakozol itt.

    Illetőleg kíváncsi lennék a megbeszélt helyre és időpontra. Mi is volt ez pontosan? Illetve kérlek add meg a számot, amelyről felkerestél, mivel privátban mindez nem történt meg. A számot visszaellenőriztethetem a részletes számlán, amelyet ki is kérek, ha szükséges!

    Üdv.: Eddie141

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák