Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Akibooy

    tag

    válasz I_Am #3921 üzenetére

    Hát ebben nem egyezik a véleményünk :))

    A "távollévő üzletfelek" elég pontosan be van határolva. Azt hogy ki hogy csűri és csavarja az egy dolog. Van akinél bejön van akinél nem.

    Én egy boltban dolgoztam sokáig és volt aki tényleg elment a fogyasztóvédelemhez ilyen üggyel. Aztán ott szembesült vele hogy nem állhat el a vásárlástól, csak akkor ha 3 napon belül meghibásodik a termék. Ha egyébként rendeltetésszerűen működik akkor nem.

    Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

  • Anthony28

    őstag

    válasz I_Am #3921 üzenetére

    Most én mondom neked...hagyd a pics..ba. ;) Igazad nem lehet amint látod. :R Egyesek véleménye itt a törvények felett állnak.Ezek szerint mindenki egy Dredd bíró... ;] :DDD
    Hiába linkelgetsz hatályban levő hatályos jogszabályokat nincs igazad és kész.Nemsokára jön majd az is hogy "nem veszed észre hogy minden autó szembe jön"? :DDD
    Egyébként érdekes....karácsony után mindenkinek visszadták a lét 3 napon belül a boltok aki nem megfelelő ajándékot kapott.A híradó is foglalkozott a dologgal, hogy mindenki nyugodjon meg ez a törvény.Biztos ők is rosszul tudják. :B Ez van. Most máá tényleg befejezem.... :K

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Aktív témák