Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • animatrix11

    őstag

    válasz gban #1542 üzenetére

    igen ha nem működik akkor igen, működik de ez az égésnyom számomra idegesitő, nem tudom mitől keletkezett az nagyon nyugatalanitó volt hogy amikor beleraktam egy gépbe, rádugtam a tápot, de nem kapcsoltam előtte le, jó nagyott szikrázott, mint mondtam nem értek az elektronikához nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a működést, nem esetleg zárlat okozhatte e, ezért kértem tőle vegye vissza, válaszra sem méltatott, mellette szóljon vettem tőle egy procit és két ramot azok tökéletesek voltak...

    Joces-hez fűződő hozzászólásaimat töröltettem mert félre értésről volt szól találkoztunk, megbeszéltük, sőt az ominózus seagete vinyóval is lett volna nagyobb üzletünk, de egy harmadik félen múlott, hogy nem lett

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

  • Djuree

    félisten

    válasz gban #1542 üzenetére

    hány full szar winyómat nyilvánította már jónak a gyári tesztprogi, nem is merem megsaccolni... :U

    animatrix11:
    nem kapcsoltad le a tápot és úgy dugtad rá a karira!? :Y
    amatőr, örülj hogy még működik!
    első számú alapszabály hogy mikor gépet szerelsz akkor kapcsolj le MINDENT! én az elosztót szoktam, akkor tuti minden lekapcsol.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák