Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • snecy

    senior tag

    válasz ^Boss #1413 üzenetére

    És az nincs az elveid között, hogy egy mocskos, leharcolt szart ami szinte a kukába való, nem próbálsz meg pénzé tenni? :O

    Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

  • greatchaos

    addikt

    válasz ^Boss #1413 üzenetére

    figy, pont a leglényegesebb kérdésre nem válaszoltál... SpeedR-jére... ez azért sugall valamit, hogy eszed ágában se lenne visszavenni... (ha nem lennél szegény)

  • Lortech

    addikt

    válasz ^Boss #1413 üzenetére

    Akkor adja magát egy-két másik kérdés is.

    Idézetek: 1:kicsit kopott 1-2 billentyu, de nem veszes. mindene megvan, a kopason kivul teljesen ep, es letisztitva adom at az uj gazdinak
    2:hirdetesemben szerepelt, hogy 1-2 gomb kopott.
    ennek ellenere megegyeztunk 11k-ban. utana atvetelkor elmondtam, hogy tisztitottam, jobban megnezve 4-5 billentyu kopott, reakcio: nem gond.


    1, Ezek az állítások megfelelnek-e szerinted a képen látható állapotú billentyűzetre, illetve te ezen leírás alapján teljesen megfelelőnek tartod a billentyűzet állapotát, azaz ilyet várnál: [link] ?

    2, Ha a billentyűzet 1 billentyűje ki van esve, a többin meg mondjuk nincs festés, és úgy néz ki mintha egy kutya szájából húztad volna elő, akkor megfelelő-e az a leírás, hogy 1 gomb ki van esve, de nem vészes. Tehát csak a legsúlyosabb hibát elég odaírni és le van tudva a termék állapota?
    3, ''taknyos'' kis gimnazistanak is vannak elvei, es ezek kozott alaptetel, hogy ha nem o hibazik, nem o fog a vegen esedezve penzt visszafizetni.
    Tehát te nem hibáztál, ő hibázott, mégpedig abban, hogy elhitte neked, amit mondtál a billentyűzet állapotáról. Ebből következik, hogy szerinted sem kellett volna hinnie neked, így járt. Így?

    4, Nekem úgy jött le, hogy a vevő úgy indult bizniszelni veled, hogy 1-2 gomb kopott, és csak az átvétel helyszínén tudta meg, hogy mégsem annyi. Így történt?
    Ez már nálam önmagában egy fekete pont. //teljesen lényegtelen, hogy a vevő sajnos ennek ellenére is belement a bizniszbe, mert lehet, hogy más a helyében nem ment volna bele, és feleslegesen ment volna ki veled üzletelni, a te hibádból.//

    Thank you to god for making me an atheist

Aktív témák