Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz JCSABI #12094 üzenetére

    1: Használd már a szerkesztés gombot.
    2: Ezzel már át kéne fáradni egy másik topicba de mint mondtam részemről már lezártnak tekintem a dolgot.
    3: Nem érint mélyen, de légyszíves mutasd meg hogy hol írtad hogy 1-2 héten belül adsz választ. Mert olyat írtál hogy kell a blokk mert melegszenek az alkatrészeid. Másik dolog hogy igaz hogy a hirdetésben nem szerepel, de eddig mindenkinek aki érdeklődött megírtam hogy a plexi tetőből ki van reszelve egy kis darab, ahogy neked is. ( Csinálok képeket is róla, mert egyik blokkon asszem a müanyag burkolat meg van picit reszelve mert egy kondi nem fért el tőle. De a p5b deluxe, és a p5k premiumomon is útban voltak, szóval lehet neked is jól jön. ) Én is így vettem és mivel magának a réz felületnek nincs az égadta világon semmi baja, nem is foglalkoztam vele. Azt meg ki se találd már hogy 1 hét alatt nem bírtál visszaírni hogy egyáltalán érdekel e miután láttad a képeket. Érdekes amúgy hogy miután elküldtem a képeket, 1 hét alatt sem írtad hogy baj lenne amiért "sérült". Ha a te helyedben lettem volna és kifogásolom akkor megírtam volna hogy bocs így nem érdekel, vagy épp azt hogy jó így is. De te momentán 0db üzit küldtél.

    szerk: részemről nincs annak sem akadálya hogy a privát üziket közzétegyük. :U

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Aktív témák