Hirdetés

Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    amugy hogy kepzelitek a dolgot, bank vagyok? gimnazista vagyok, mint mar elhangzott, ergo nincs havi fizetesem. ebbol kikovetkeztetheto, hogy ha bejon a penz, es elkoltom, meg ha akarnam sem adhatnam vissza, azt meg senki nem varhatja el, hogy majd eladom teszem azt a vidikarimat, amiatt mert hibazott a vevo. ha szo lett volna probagarirol, 3 napig nem koltom el a penzt, es nincs ilyen. legutobb egy teamgroup memot adtam el hermanh-nak, es a topicot is nyitvahagytam, hogy a probagari idejen ha barmi gond lenne, irhasson. de ha nem ker a vevo probagarit, hadd ne en biztassam mar ra, en eladok, o vesz, neki kell a kovetelmenyeket felallitani felem, hogy milyen feltetelek mellett veszi meg a cuccot. hasznalt cuccnal ha nem nezi meg, hogy milyen allapotban van, igenis o a hibas. bizalomra lehet hivatkozni, de ez olyan, mint az hogy undorito vagy nem. en meg abban biztam, hogy ha nekem megfelelt, neki is megfog. erre hivatkozva megis nagy lokukit ernek el, mert ha belegondolnak az emberek, nevetnek rajta.

    [Szerkesztve]

Aktív témák