Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5leteseN

    aktív tag

    válasz Mp3Pintyo #174 üzenetére

    1. A Fooocust git repobol tedd fel és ne töltsd le a zip fájlt.
    Ilyenkor a frissítés mindig csak pár kbyte vagy MByte lesz.

    Én: A videód alatti Fooocust linket használtam. Gondolom az jó.

    2. run.bat fájlt írd át erre:
    .\python_embeded\python.exe -m pip uninstall torch torchvision torchaudio torchtext functorch xformers -y
    .\python_embeded\python.exe -m pip install torch-directml
    .\python_embeded\python.exe -s Fooocus\entry_with_update.py --directml
    pause

    Én: Igen, én is megtaláltam ezt az AMD-seknek megadott run.bat javaslatot, ezzel jönnek a leírt hibaüzenetek.
    Ennek a végén adja a méret hibát a module konyvtár patch.py alappján, aminek az erre vonatkozó utasításai alapján átnevezi corrupted-nek és következő indításkor elkezdi ugyanazt letölteni. :((
    Erre írtam, hogy az AMD-s bat-módosítás valami korábbi verziós AMD összetevőt telepíthet a kizárólag nVidia-s helyett. Viszont ez az eltérés hozzá a hibát a reklamált méretű és vagy verziójú sd_xl_refine...-nál, mert annak változott a mérete a most ismét telepített AMD-t használó modul óta .

    3. Nem tudom mire gondolsz. Link?

    Én: Az AMD írt vmi tensor-... .whl-t ami segíti a tanulást, és akár négyszeres teljesítményt hoz. Hivatalos oldalukon volt, most nem találom.
    Megvan viszont a letöltött file neve: tensorflow_directml-1.15.8... .whl

    Az a VRAM méret is bosszant, 1GB-ot lát a Vega 8GB-jából.
    Valamilyen opcióval ez megoldható, de én még kezdő vagyok, nem ismerem ezt.

    Arra gondoltam, hogy kis sikerélményt adnék magamnak és generálnék vmi egyszerű képet csak a CPU-mal, amíg alszom lesz ideje megcsinálni
    Ehhez hogyan kellene elindítanom a run.bat-tal a Fooocus-t?

    Bónuszka: Lora-t én is tudok vajon építeni?

    Ötlet: Abban a patch.py-ba ki rem-elném az ide vonatkozó méretet verziót ellenőrző és javító sorokat.
    Mi vajon ez az utasítás a Python-ban, amit a sor elejére írva a sor tartalma csak szöveg lesz, és nem hajtja végre, bármi van ott?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák