Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Jinxb1rd #22391 üzenetére

    Gondolom annyi, hogy ha pl. csinálsz egy szórólapot ami kell kb. 2000 példányban, akkor a végleges megrendelés előtt egy darabot kinyomtattatsz velük és megnézed, hogy minden stimmel-e. Én biztos ami biztos alapon így csinálom. A cég ahol dolgozom szereti ha a kreatívokhoz az arculatában lévő színeket használom. Nem érzem még annyira magabiztosnak magam ezekben a nyomdai dolgokban, hogy látatlanban elküldjek egy megrendelést. Szívás mert a nyomda akivel szerződésben álluk 35 km-re van tőlünk...azt múlt hónapban már 2x megjártam egy..."aha..jó lesz" miatt.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • ViZion

    félisten

    válasz Jinxb1rd #22391 üzenetére

    Bakker, háát, ha nem érted, akkor itt vége is. Mondjad, h nyomják ki és jó lesz. :W

    pff.. nah, azért leírom lassan, ha a fentieket nem értetted:
    csinálsz mondjuk egy céges szórót vagy plakátot. Mivel nem adod meg, hogy pl. logóban milyen direkt színek vannak, így Te be kell vigyél egy logót nyomtatva, amihez hozzáállhat a nyomdász.
    Ha nem teszed meg, akkor nyomás után nincs vau-vau, hogy deháteznemisolyan...

    Fordítva is működik: kinyomnak neked egy db-ot, az a proof. Megnézed, aláírod. Ahhoz állnak és kész. Utólag nincs hiszti, h nem ilyen színt láttál amikor rajzolgattad. Kis fityfacc melónál nem kérik, nagyot meg el sem kezdik ezek nélkül. Nekem szöveg miatt dobtak vissza komplett kávéházi itallapot. Mondom egy, kaptam a szöveget, kettő: nyomtam mintát, elfogadták. +1, hogy rengeteget magam javítottam benne, de mivel a pia neveket nem ismerem, így maradtak bőőőven hibák. Szal. kifizettettem mindent, hiszen volt minta, bólintottak, nincs utána vita.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák