Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz #57018880 #2577 üzenetére

    Kérdés mennyire komplexek azok az állományok. Mert nincs az a bika gép, amit egy méretes ai ki nem fektet. Volt itt linkelve pár hete egy ilyen állomány :B

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • kuyarashi

    őstag

    válasz #57018880 #2577 üzenetére

    Az i3-assal is elmegy simán, de minden mást figyelembe véve én az i5-öt ajánlanám. Az, hogy alacsony az alap órajele, szerintem egyáltalán nem baj. (Ha kell, utána úgyis megy 4 mag 3900-on, a maradék 2 meg 3800-on.)
    A VGA-t hagyhatod későbbre, mert most épp drágák. Remélhetőleg nem sokáig.

    Jelenlegi, kölcsönbe kapott i3-4130-al a CC2018 9-10 mp alatt tölt be (a 2. indítás kb. a fele ennek). Dedikált videokártya most nincs a gépemben. Szóval a 2 perc elég húzós. Nyilván egy SSD sokat dobna.

    RAM-ból pedig sosem elég. :)

    *Ropi*
    Pár hónapja tértem át W10-re. Lehet, hogy ez a baj. Nagyon sokan szidják kinti fórumokon is a Photoshopot (Lightrommal együtt). A billentyűparancsokra sokszor nem reagált, mostanában pedig zoomolást követően, nem mindig tudom a dokumentum sarkait/széleit a látható területre húzni. Szóval nagyításkor az ablak határain kívül maradnak a kép szélei, így például nem mindig tudom megragadni a sarkpontokat. Ez elég idegesítő tud lenni. Újraindítás sem feltétlenül segít.
    Az más kérdés, hogy a memóriakezelése is siralmas (és elavult a motorja). 32 GB már jó, de 16 nem mindig elég. A mai DDR4 árai mellett ez elég komoly probléma.
    Ugyanakkor szeretem a PS-ot, 14 éve nyúzom és nem szívesen térnék át másra. Nem mintha sok alternatívája volna.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák