Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz BonFire #105 üzenetére

    Nagyon köszönöm a gyors választ. El is készült, és könnyebb volt mind gondoltam. Én a Trim Path modifiert használtam, és azzal állítgattam a megrajzolás sebességét.

    Mivel ez viszonylag jól ment, megpróbálkoznék egy nehezebbel. Ezt szeretném hasonló módon animálni. Bal oldalról indulna és fent/lent egyszerre töltődne ki, vagy esetleg néhány vonal hamarabb, a többi meg kicsit késve...
    A nagyobb szöveg simán kiírva, az alatta lévő viszont egymás után lepotyogna, és esetleg kicsit torzulna is mikor földet ér...

    Lenne pár kérdésem ha nem gond.

    Nem tudnál ajánlani valami fórumot ahol csak úgy olvasgathatnék, kérdezgetés nélkül is?

    Ha Illustratorból importálom a grafikát, akkor nem tudja felismerni mint project fájlt? Muszáj újrarajzolni?

    Itt is újra kellene rajzolnom az egészet hogyha azt szeretném hogy a fent említett modiferrel töltse ki? Ha erre nem vagyok hajlandó, akkor egyenként kell maskoljam a csíkokat, hogy eltérő töltődési szintet érjek el?

    A lehulló betűk pillanatnyi torzítgatására van bármi tipped?

    Kösz még egyszer.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák