Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz samujózsi #122 üzenetére

    Mindkettőből. Ha rá is kattintanak az több jóság, mint ha csak megjelenik. De ezt pontosan csak a szerződő felek tudják.
    Nem sok reklám van alapból sem, azt jól látod. Általában van egy a háttérben meg 1-2 kisebb azon kívül.
    Irritáló, zavaró nincs köztük egyébként, én nem emlékszem hogy valaha is lett volna.

    Illetve csak szubjektíven irritáló van, én undorodom az Alzás kabalától, ronda, akárhányszor meglátom azt a figurát a TV-s erőltetett nyivákoló hülye űrlényhangja jut eszembe: blokk. Benedek Bence vigyorgó fejétől sem lesz vidám a napom: blokk. Bár a rajzolt háttér az faszán néz ki. Vegyék le róla Bencét és maradhat.
    Sok T-s reklámban voltak ilyen hülye vigyorgó emberek, azok mind amiatt lettek blokkolva nálam. Én ilyen vagyok, nekem sem így indul a reggelem: [link] úgyhogy ne is vigyorogjon rám senki egy idióta reklámban vissza. Ez van, ilyen balf#sz darkos a mentalitásom.
    Ja meg oldalt az a forgó bizbasz dobozos reklám, az annyira gagyi, mintha 15 évet mentünk volna vissza az időben. Valami elképesztően gagyi hatású, nem illik az oldal arculatához. Azzal valamit csináljon a készítője, mert nem ezért kapja a fizetését az sem, 2020 lesz lassan, nem 2005. Sajnos azt már nem lehet blokkolni, mert eltűnik vele együtt a fél oldal is.

    Oké, most kaptunk jóvilágot, prémiumok blokkolhatnak tovább. Majd szerzek paypalt valakitől és elő is fizetek rá (mert egy elavult szar vagyok és nincs digitális pénzem). Viszont ez még mindig süllyedő hajónak az ima. Kétlem, hogy évi 5 rugós prémium tagság az fedezné az egy évben megtekintett reklámok számát még átlag alatti megtekintés esetén is. Úgyhogy ez megint olyan, hogy bár kifizetjük és szabad lesz, de azért mégsem lesz a világ megváltva és az oldal ugyanúgy süllyedni fog tovább.
    Nekem ehhez most túl péntek van, elfáradtam gondolkozni. Mindegy, amíg nem fizetek elő addig kikapcsolom aztán kész. Az üzemeltető látja úgy is, hogy fut-e blokkoló, ezzel nem lehet elbújni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák