Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz AMD Power #66 üzenetére

    Külföldön alapban 2év gari van rájuk!!! Itthon is van valami új határozat (nincs nagy dobra verve) mely szerint xy összeg felett minimum 2év garit kell adni minden elektronikai cikkre!!! Nézz utána valahol vagy kérdezed a fogyasztóvédelmet !!;)

    [Szerkesztve]

    Aláírás

  • Tommmy

    tag

    válasz AMD Power #66 üzenetére

    Mondok valamit az Acerről, ami nagyo elvette a kedvem tőle! Pedig a történet előtt én is kacsingattam ezen márka iránt.
    Egy 3 hetes nagyon jó kis konfigban lévő Acer laptopra ráesett 1 méteres magasságból a PC Word legújabb száma! :) Persze, csak egy újság. No de az az újság kiverte a helyéből az egyik billentyűt. Persze nem olyan nagy baj (gondoltam én), majd visszaragasztjuk, vagy veszünk helyette egy másik laptop-billentyűzetet (mint Asuséknál szokás). A ragasztás kész rémálom volt, mivel ilyen szar billemtyűzetet még életemben nem láttam. Két 1mm-es pöcök tartja az egészet. Fasza! Akkor a ragasztást tegyük félre, mert hát elég macera. Vegyünk laptop-billentyűzetet. Csakhát ami Asuséknál 9k-ba kerül, az Acer esetében 38k, és szinte beszerezhetetlen!!!! (most egy kicsit olyan érzésem volt, mint a lexmark és a kifogyott patron esetében).

    Szóval tanulság! Olcsó húsnak híg a leve, vagyis vigyázz rá mint a hímes tojásra, mert ha megsérül cseszheted!

Aktív témák