Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sianis

    addikt

    Abortusz kemény dió! Tudom, hogy fogy a magyarság, de ha egyszer valaki nem vállalja, mert nem tudja vállani, azért mert, vagy idős már, vagy még túl fiatal, véletlenül történt a dolog, anyagiak nem teszik lehetővé, akkor sajnos meg kell hozni ezt a felelősségteljes döntést. Nem várhatjha el senki, hogy egy nem kívánt teherhességet kihorjon, csak azért, hogy növeljen egy statisztikát, higyjétek el, hogy nem azért kérik az abortuszt, hogy a másik statisztikát javítsák. Lehet, hogy sok nő úgy gondolja, hogy férfiak könnyen dobálóznak egy ilyen dologgal. Tudom, hogy a nőkben genetikailag erősebb az a vágy, hogy gyermekük lehessen, és ezért fájdalmasbb nekik lelkileg meghozni egy ilyen döntést, de szerintem, ha egy igazán komoly kapcsolatban, ahol a felek őszintén szeretik egymást, meghozni egy ilyen döntést, egy férfinak is lehet ugyanolyan fájdalmas, mégha testileg nem is, de szerintem sok bátor fférfi átvállalta volna már a fizikai részét is, de ez persze lehetetlen. Tudom, hogy off hozzászólás, de kisit meglepő volt tildy, számomra kissé ''nyers'' hozzászólása. Bocs, ha esetleg ezzel megsértelek, hidd el nem annak szánom...

  • Sianis

    addikt

    válasz tildy #18 üzenetére

    Igen....orvosok...ők is csak emberek, de lehet, hogy csak a tapasztalatok beszélnek belőlük? Nem akarom őket védeni, mert ha ilyen az orvos akkor tényleg csak elítélni lehet, de úgy gondolom, hogy egy olyan ember aki ilyen munkát végez, ami tényleg felelősség teljes, az valószínű, hogy nem alaptalanul előítélkezik. Ezzel, nem téged akarlak k-nak titulálni, tényleg ne értsd félre, csak lehet az, hogy az az orvos éppen eddig azokat a bizonyos leányokat segítette meg a nem kívánt terhességtől, akik szívfájdalom nélkül, csak egyszerű tehernek érezték gyermeküket. Ennek ellenére továbbra is elítélem az ilyen orvosokat. :(

  • Sianis

    addikt

    válasz tildy #306 üzenetére

    Nos, szerintem a legtöbb ember mikor vendégségben van akkor nem tudja, hogy valójában mit is eszik. Velem is előfordult már, hogy ettem jóízűen, aztán mondta valaki, hogy de finom ez a pacalpörkölt, én ettem tovább jóízűen, aztán közölték velem, hogy marhagyomor, na onnantól kezdve majdnem kifelejött a cuccos. Addig pedig minden probléma nélkül ettem, és ízlett is. Tehát étkezéssel így van ez, addig jó, amíg nem tudod mi van benne.

Új hozzászólás Aktív témák