Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bulyu

    csendes tag

    válasz szoto #16 üzenetére

    Sziasztok.

    Kb. 2 éve jártam hasonló cipőben, amikor anno 22 E -ért vettem a 900 Mhz -es celeronomat. Nem tudtuk , hogy megy -e az alaplapomban így bevittem a boltba a gépet és a ''mester'' beletette. Indult, fizettem és haza. Otthon aztán azt vettem észre, hogy a Win... csak minden 3-4 .-ik resetelés után volt hajlandó hibátlanul bootoolni és dolgozni. Később rájöttem, hogy ha a bootoláskor pausolok kb. 2-3 percet utána hibátlanul bootolt. Ekkor irtunk egy un. várakoztató prg. -t azthiszem autoexec -be ami 3 perctől számolt vissza. Ekkor tökéletes volt minden.
    Néhány hónap mulva valamiéert CPU próbák voltak és ekkor vettem észre, hogy SEMENNYI paszta nem volt a CPU és a hűtő között. A ''mester'' úgy beletette az új procit, hogy nem tett alá egy deka hővezető pasztát sem. Mondanom sem kell, hogy ezekután (megfelelő pasztamennyiség felkenése után ) azonnal meggyógyult a PC -m. Csak azért írtam ezt, hogy esetleg hasonló lehet a probléma. Ha meg nem akkor talán jó tanulság mindenkinek, hogy NEM szabad megbízni a boltokban rendelő ''PC mesterek'' -ben.

    Bulyu

Aktív témák