Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alitak

    senior tag

    Csao!

    Kb. egy hónapja volt, haver akart gépet venni. A milyen gépet topicban többen ajánlották a pcx.hu oldalt, gondoltam akkor jó lesz. Elég izmos gép lett rendelve. A baj ott kezdődött, hogy rendelés leadása után visszaírtak, hogy a kért memória nincsen nekik raktáron, de tudnak helyette másikat adni, valamint hogy a rendelésben nem találtak vga kártyát. Visszaírt, hogy más mem nem kell, megvárja amíg lesz raktáron (kérdem én egy nagyobb cég pesten ilyen megengedhet magának??), valamint le lett írva nekik, hogy egy asus radeon 4850 kell. Pontos típus lett beírva nekik. Három héttel(!) a rendelés után küldték le a cuccot. Minden épen megjött, tény, hogy gondosan becsomagolták a dolgokat. Viszont a radeon 4850 helyett egy nvidia 9500-at küldtek. És az is volt kiszámlázva. Ennyire basznak a vásárlókra? 230k volt a gép komplett, az nekik nem pénz? Nem tudom, hogy hogyan lehet így összekeverni két ennyire különböző (árban és teljesítményben) kártyát. Jobb híjján fel lettek hívva, hogy miafasz, csináljanak ezzel már valamit, nem ez volt rendelve. Ez volt múlt héten pénteket. Azt mondták, hogy OK, hétfőn megy a futár, visszaviszi a 9500-at, majd szerdán leküldik a 4850-et. Ezt a rendszert sem értem. Nem lehet a különbséget kiszámlázni, és helyben cserélni? Minek futtatják kétszer a futárt? De hogy ne legyen elég, ma hívtak, hogy a futár bevitt egy 9500as nvidiát, és hogy mért. Hát nem tudom hányan dolgoznak ott, de nem nagyon beszélnek egymással, az biztos. Az új kártyát meg csak pénteken küldik (reméljük).
    Hát nekünk ez a tapasztalat a pcx-el. Kb. szept 22-én volt leadva a rendelés. És még mindig nincs itt. Ennyi. Szar a pcx.

    Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

Új hozzászólás Aktív témák