Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil Smile

    őstag

    Hali all

    reszemrol nem ajanlom senkinek az Alien compuert-t 2hete vettem egy 1Tb os Hitachi vinyot multhet penteken visszavittem mert 2sector hibat talaltam rajta mondtam h surgos lenne uh csereljek mar ki hiszen vasarnap tettem gepbe hetfo este mar hibas volt csak mivel eladtam a tobbi vinyom amikor megjott az uj uh szerznem kellett vinyokat amikre lementettem a motyot nah de ez nem is annyira erdekes mondtak h hetfore megnezik..
    igy is lett bnom hetfon hivta oket: mondtak h igen valoban hibas es h lehet menni az uj vinyoert... :)) nah de nem volt ilyen felhotlen az orom mikor odaert 27e Ft folott volt a vinyo amikor vettem erre kozoltek ott h akkor valasszon a bnom va Wd meg Samsung.. szegeny nem tudta mivan uh felhivott h mit hozzon.. mondom Hitachi-t.. az nincs wd v samu..
    1:1 be akartak cserelni a 27e ft os vinyot a wd 25e ft-os es a samu 23e ft os araval.. :((
    kozolte a srac h csutortokon menjen vissza akkor lesz szallitas ma hivtuk oket es kozoltek h azt amit mar tudtunk hetfon is h a vinyo amit vittem tenyleg hibas es h kicserelik wd re v samura hitachi majd talan holnap lesz...
    ami miatt SOHA TOBBET nem megyek ALIEN Computer-hez:
    -flegma eladok
    -semmi segitokezseg.. miert nem lehetett mondani a telefonba elsore h nincs Hitachi cserevinyo?!?
    a penz visszafizetesrol meg gondolom mar ne is almodozzak
    de ha holnap se lesz vinyo akkor tuti balhe lesz.. :(((

    Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

Új hozzászólás Aktív témák