Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz CriticalHit #4012 üzenetére

    Alapvetően a végfelhasználónak semi keresnivalója nincs a nagyker oldalán. Nem az fog nekik profitot generálni, hogy a nagyker oldaláról megy a kisker oldalára a vásárló, hanem, hogy beírja a keresőbe, kidobja a kiskert, megrendelni, majd a kisker megveszi a nagykerben :)
    Teljesen más, ha egy gyártói oldalon vagy fent és ők ajánlanak viszonteladói partnert, a gyártónak jobban érdeke, hogy tájékoztasson. A nagykerben van 100e cikkszám, de lehet hogy 200e, ráaadásul folyamatosan változik a kínálat, a termék elérhetőség, arról meg ne is beszéljünk, hogy vannak kiemelt, preferált márkák amelyikre büszkék, meg vannak olyanok is ami csak az arrés, kiegészítés miatt megy. Most akkor az egyiket reklámozzuk a másikat ne? Vagy melyik kiskert? Aki nagy volumenben vásárol, vagy azt amelyiknek nincsenek fizetési gondjaik, elmaradásaik? Ki dönti el? Vagy írjuk ki mindet? És ha egy kiskernek van egyedi szerződése egy adott nagykerrel, hogy csak náluk vásárol, de néha-néha betéved a konkurenciához és kiírjuk, hogy mi milyen büszkék vagyunk rájuk :) Az se jó senkinek :)
    Nah mindegy eléggé körbebeszéltük a témát :) Szerintem, se jobb se rosszabb nem lesz a világ attól, ha egy nagyker nem reklámozza a kiskert, aki meg akar találni egy terméket, az enélkül is megfogja, akinek meg nem sikerül az meg ne vegye meg inkább mert azokkal a véglényekkel van a legtöbb probléma. Bocs de elég sokat dolgoztam már kereskedelemben, minden oldalon, és tudom, látom, hogy megy ez :(

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák