Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Kalandor #144 üzenetére

    Senki nem hisz neki (aki mégis, azt sajnálom), csak Ő azt hiszi magáról, és ezt próbálja elhitetni másokkal.

    (#88) Sytex HSZ-ára reagálva:

    Az első esetben szerencséd volt, gyakorlatilag egy órán át is ott tarthatott volna benneteket és biztos bele tudott volna kötni valamibe. (csodállak, hogy van pótizzód a rendszámtábla világításához is, ritka eset). A követési távolság betartásával kapcsolatban totál igazad van, de ebben az esetben a rendőröket se értem. Ez nem indok. Gyorsan hajtottál, és ezt Te is elismerted ezzel a mondatoddal:
    ''Azt mondja gyorsan mentem, mondom persze mert nem tartotta be a követési távolságot''
    És mivel Te egyedül voltál (állításod szerint a többiek az autóban maradtak) és ők hárman, ez már bőven elég lett volna ahhoz, hogy megbüntessenek. Ne érts félre, én is odalépek neki, ha valaki hátulról tol, nem szeretem, ha rámtapadnak, de a rendőröknek ez már pont elég lett volna ahhoz, hogy büntessenek, ezért csodálkozom.

    A másik eseted: amennyiben nem volt vadveszélyt jelző tábla és bizonyítani tudod, hogy úgy sérült a lökhárítód (pl a rókacsalád kilapult és a helyszínen maradva kihívod a rendőröket), akkor a helyi vadásztársaság biztosítója kifizeti a károd. Egy metálszínre fújt lükhárító nem 2 Ft és a rendszámtábla csere is jó pár ezer Ft (amennyiben az is sérült).
    Szerencséd volt, hogy a rendőr nem büntetett meg érte, még ha jó látható helyre az ablakban helyezed el, esetleg vastag alkoholos filccel készítesz egyet ideigelenesen ami jól látható messziről is, máris szabálysértést követsz el. Ismét szerencséd volt.

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák