Hirdetés

Aktív témák

  • Dende

    csendes tag

    válasz Goodman #14 üzenetére

    Nos... ugrasszuk ki a nyulat a bokorból :)
    Ismerős arcokat vélek felfedezni egy másik topic-ból, a nevét etikai okokból nem közlöm :)
    Aki tudja miről beszélek, az talán emlékszik rá hol dolgoztam és ott válaszolók úgy érzem (még ha túloldalhoz is tartozom) nem akartak felakasztani. Nos, miután vásárlás- és kiszolgáláspolitikai nézetkülönbségek miatt eljöttem abból a boltból, amibe anno nélkülem nem akartak belevágni, éltem-éldegéltem pár hónapig, míg nem kopogtattak az ajtón, hogy a segítségemet kérték egy új bolt megnyitásához. Nos, nem mondom hogy rögtön kötélnek álltam, de belementem. Gondolom már mindenki tudja miről írok, ez lett a MagiComp. Most hogy ezen ismeretek birtokába jutottatok, elmondhatom hogy ''Igen, én vásároltam ebben az üzletben és ezen az áron kaptam meg a cuccokat.'' Sőt, azt is elmondhatom, hogy ''Bár még abszolúte nem vagyunk ismertek, de igen, már mások is vásároltak ebben az üzletben és ezen az áron kapták meg az alkatrészeket.'' A vásárló becsapására való hajlam különösen nem tartozik a tulajdonságaim közé, ezzel kapcsolatos összetűzéseim az említett és magára hagyott boltban is voltak a tulajdonossal. Itt viszont úgy mentem bele a dologba, hogy ennek lehetőségét a gyökereknél elvágtam. Remélhetőleg nem csak a saját, hanem a vásárók örömére is... :)

    Tudom, tudom, most lehet hogy lesznek, akik ''máglyára vele'' felkiálltással fejemet vennék, mert hogy itt reklámozom ''magam''. Mentségem csak az lehet, hogy a topic célja üzletek ajánlása/kérése volt és a másik helyen éppen a reklám miatt ezt szóba sem hoztam. Itt elhangzott a kérdés és ezért én (is) válaszoltam. Remélem ezzel senkit nem bántottam meg (no jó, ha van itt 3T-s, elnézést kérek, de amit leírtam, az igaz :) ).

    Most már (sok)mindent tudtok, remélem nem köveztek meg érte, hogy elmondtam.

Aktív témák