Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz zsolti_20 #2442 üzenetére

    majusba rendeltem és már itt is van.
    Na jó csalással sikerült megelőzni téged mert én ebayen rendeltem...
    Az első 3 licitet elbuktam és volt azért egy max korlát amit nem lépnék én sem túl mert voltak brutál áras riftek is.
    VGégül május 6-án sikerült egy licitet megnyerni 760 fontért plusz 28 font szállításért ami akkori árfolyamon 311 ezer volt. Persze ez több mint amennyiért elő lehetne rendelni vagy majd valamikor megvásárolni de ehez még járt az EVA code ami alapból is meg lett volna véve és ha a 230 hoz hozzáadom azt a majd 20at amennyibe még a játék kerülne hozzá akkor már nem is tűnik akkora felárnak az ebayes ár. (vagy csak ezzel vigasztalom magam... :K )
    Lényeg a lényeg bevállaltam a plusz pénz csak hogy hamarabb megérkezzen. Várni kellett rá mert az eladóhoz is május 16 és 26 között volt várható (ezért is nem 1000 font közeli az ára) majd feladta postán. Aztán jött még némi kavarás amiért nem tudtam már múlt hét végén átvenni de a lényeg hogy most már itt van.
    Egyelőre még csak telepítettem meg gyorsba kipróbáltam minden működik és milliárdszor jobb a képe mint a dk2-nek. A hangzást viszont nem tartom erősnek benne de lehet hogy csak a komolyabb 5.1-es rendszer után tűnik szarnak.
    Most épp ott tartok hogy megcsináltam a kábel hosszabítást mivel kanapéból játszanék (project cars) de a 3 méteres hdmi hosszabítás nem igazán tetszik neki van ugyan kép de szemcsés így megyek venni egy 2 méteres kábelt azzal szerintem jó lesz. DK2-nél jó volt a 3 méteres is de annak 1 méterrel rövidebb alapból a kábele (dk2 3 méteres a cv1 meg 4 méter).
    Ha hazaértem tudok írni további véleményt is meg kérdésekre is szivesen válaszolok.
    Egyelőre röviden brutál a project cars :Y :Y :Y (mást még nem próbáltam)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák