Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz hdman #3704 üzenetére

    Párszor bepróbálkoztak, egyszer a rendőrök, egyszer Dovernél határ átkeléskor, de tisztában vagyok a jogaimmal, a szabályokkal, az Uniós normákkal, így nem tudtak belém kötni, pont Dover előtt olvastam utána, hogy az Angol jog szerint egy évben max 6 hónapot tartózkodhatsz itt külföldi rendszámmal, egyhuzamban vagy megszakításokkal, de nem lehet több mint fél év. Na most nekünk a családban van 3 P-s rendszám, mind kereskedői, minden korlátozás alól mentesek, egész EU területen biztosítva vannak, és legálisak, szóval 4-5 havonta váltogatom, így kijátszok egy kiskaput, tisztában vagyok a jogaimmal, így nem tudnak fogást találni rajtam.

    Én is hallottam már hogy valakinek bezúzták a kocsiját P-s rendszám miatt, de az illető hazudott, tilosban parkolt, gyors hajtott, rokkant helyen parkolt, díjköteles zónákba hajtott... Szóval aki hülye, annak zúzzák is be, én betartom a szabályokat, nem is b@sztatnak. Lassan 3 éve itt élek.

    whited

    Átszámolva 1 misi körül vettem, lassan 1 éve.

    Loore22

    Nagyon szeretem én is, szerintem jövőre kihozzák az újat, idén lecserélték az XC 90-et, jövőre ha minden igaz jön az új S80 és V70.

    Én még nem tudom mi lesz a következő, mert még jó pár évnyire van a váltás, talán XC60 vagy 90, esetleg egy újabb pár éves S80... De ez még legalább 3 év :)

    [ Szerkesztve ]

  • runner 125

    nagyúr

    válasz hdman #3704 üzenetére

    Hat te, kacsingatsz a Volvo-k fele? Megfertőzödtel a milyen autót vegyek topikban, mi? :))

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák