Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz horkovy24 #5015 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy nem olvassa, hanem azt, hogy nem indítja el. :) Van egy kis különbség. Szoktam tenni bele cd-ket, van olyan játékom is amit cd-re kellett kiírni, Virtua Tennis 2, Le Mans 24, ezeket elindítja, de ezek PS2-es játékok, illetve az action replay max is írott, azt is simán beolvassa. Miután állítottam a cd csavarján, olyan 900 körüli értékre, már nem is kopog egyáltalán ha írott cd-t teszek bele, előtte csak kopogott és nem akarta olvasni. Az írott PS1 lemezeket is beolvassa, de miután elfeketedik a képernyő nem jelenik meg a PS1 logója, marad a feketeség.
    Valamit olvastam, hogy a chipnél nem szokták bekötni a PS1 lábat, de ebben nem vagyok biztos. Jó lenne tudni mi az igazság, mert pont azok a PS1 játékok amik kellenének szinte sehol nem lehet már találni gyáriban, ha van is olyan áron, hogy....

    Ráadásul fogalmam sincs, hogy Miskolcon, hol találok olyan boltot vagy bárkit aki még foglalkozik PS2 chippeléssel. Mert ha Modbo 5 kellene hozzá mert csak azzal megy, azt is szivesen belerakatnám. Amit kivesznek 4-est meg átrakatnám a 70003-asba amit most vettem 5000-ért.

    Alister from Hell

Új hozzászólás Aktív témák