Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wigyori

    tag

    válasz Chal #10103 üzenetére

    OK, egyetertek. :)

    A merge-el kapcsolatban mondjuk ugy hogy a hwsw-s cikk kicsit hurraoptimista hangulatu volt (a register-es sztem jobb volt), amire csak reszben van ok. Ilyen aprosagokat kell me'g kitalalni/megbeszelni, hogy:
    - a voting member-ek kerdeskore hogy lesz a merge utan (LEDE-ben van 18 dev, OpenWrt-ben most 3-4),
    - az a "full demokracia es mindenki egyenlo"-hozzaallas, amit a LEDE visz most, szerintem/tunk alkalmatlan arra, hogy egy projektet vezetni lehessen legalabb nagyjabol egy iranyba, ezzel mi legyen,
    - infrastrukturat hogyan fogjuk osszehozni, mindket projektnek megvan gyakorlatilag a teljes build/forum/wiki/lofutty infra,
    ... szoval nem lesz egyszeru.

    Az biztos, hogy akar lesz a vegen merge, akar nem, az elkepzeles most az, hogy mergeljuk a patcheinket a LEDE-be, majd egy adott commitnal visszaemeljuk OpenWrt-be a teljes tree-t. (Hogy utana mi lesz, az x, a LEDE ugy nez ki, hogy lassan ki fog adni egy release-t, sztem a FOSDEM korul.) Szoval elso korben nyugodtan epithetsz rajuk, ha meglesz a merge, ugyis lesz valamennyi visszhangja. :)

    -w-

Új hozzászólás Aktív témák