Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz LZs?! #4800 üzenetére

    japánoknál is nagy kultusza van az Alfáknak :)

    olaj tekintetben két irány van: a Selénia hívők és az ellentábor. én Motult használok, részben szerelői tanácsra (DZ), de O.Zsolték meg a Seléniára esküsznek - szerintem kb ugyanazt tudja a két olaj, csak a selénia másfélszer annyiba kerül :)
    Ha az a nagy átlag, hogy ennyi olajfogyasztás belefér, akkor belefér :) elég sok vw pdtdi is megeszik 1 liter olajat 1000km-en, attól is kivannak az átlaguserek, a gyár szerint meg belefér annyi. én is kilennék attól, hogy ennyi olajat eszik az autóm, de pingvinezésen kívül nem sok mindent tud az ember csinálni ilyenkor.
    Szóval ha nem füstöl kéken és Zsolték is azt mondják, hogy nem kell bántani még, akkor hagyd így. Olajfogyasztásra figyelj, legyen egy lityó mindig a csomagtartóban (motul mintaboltot tudom ajánlani a Battyhány utcában, ha motullal itatod). Az tuti, hogy 10W 60 kell bele. :)

    Matricarendszámnál marad a szívás, 3D lesz. A referenciáért meg elmorzsoltam egy könnycseppet, a felni kéne, az még menthető, a többi az eléggé a végét járja.

Új hozzászólás Aktív témák