Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    válasz marciart11 #9185 üzenetére

    Nem tudomneked milyen minid van, de nekem flash alatt semmi hangja, pedig 2007 late minim van. :D

    A hdd tenyleg cserere szorulna, bar most eleg nehez ravenie magat az embernek h hdd-t vegyen, (bar lehet h meg most kellene az uj ado bevezetese elott)

    En cs:s-el jatsyok neha, ott felporog a venti, de olyan 70%-on porog csak.

    Jatekok ha megnezel egy gepet, azonos specifikacioval mint a mac mini, akkor el tudod donteni, hogy mi fut rajta, annyi a legyek, h ne virtualis gepen futtasd a win-t, amin majd a jatekot futtatod. ( steamen van par mac-es game, koztuk a sourece is)
    De van egy meglehetosen jo alternativa akar crysis futtatasara is. OnLive. Igaz nekem nem vallt-be, de azert mert nekem szar a netem.

    PS-alatt nekem meg soha nem porgottfel a venti, azt nem tudom h videovagas alatt milyen a hangja, en 1szer szerkesztettem vamalmi rovid szutykot, nem volt ideje felporogni,

    En csak ajanlani tudom a mac minit-t.

    (nekem Fujitsu Siemens LL 3190W Display-em van. MEglehetosen szutyuok monitor, de megis elvagyok vele.:))

  • M@trixfan

    addikt

    válasz marciart11 #9185 üzenetére

    Köszönöm! Azért félelmetes, hogy őszintén belegondolva mire nem elegek ezek az ízléses kis gépek. Gyári HDD helyére egy SSD és jöhet az atomvillanás feeling :) Pont jó, hogy dedikált VGA-s Mini-d van, mert teljesen más kategória hőtermelés szempontból mint a fentebbi 2007-es mini.

    Az én álmom egy G4 Cube méretű, néma, bővíthető gép nagy monitorral és egy MacBook Air hordozni. Tudom, hogy ott az iMac :) Azért jó lenne életciklus alatt legalább egyszer lehetne benne GPU-t bővíteni és nem ilyen horror lenne a HDD csere.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák