Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz czanga #18979 üzenetére

    A kötekedésről annyit, hogy válaszoltam egy kérdezőnek egy 2011-es imac hdd/ssd csere kapcsán, te erre írtad hogy nem úgy van. A Samsung 840 EVO-kkal kapcsolatban volt még hasonló helyzet, szerinted az sem úgy van, minden oké velük. Igen, persze, 1 kattintásnyira innét meg 1500 hsz-ben fenik a kaszát a vásárlók (szomszédos topicban). A Samsung meg biztos tök véletlenül adott ki egy "performance restoration" toolt 10 napja, meg firmware updatet. Ezt mivel magyarázod?

    Ellentmondás pedig nincs az SMC kapcsán, mivel az nem a SMART-ból olvassa ki a hőmérsékletet. Az OSX igen, de az meg nem vezérli a ventilátorokat (mert azt az SMC vezérli). Érted már hogy mi a gond?

    Ha erre azt mondanád hogy nem így van, és nálatok máshogy működik (2011-es imac kapcsán, mert arról van szó!!!), akkor szeretnélek megkérni hogy keress rá a következő helyeken:

    - ifixit
    - owc
    - macworld
    - apple.com random imac hdd cserés fóruma

    Köszi előre is ha nem egy "de nálunk akkor se úgy van!" fajta választ adsz (mint ahogy a 840 EVO-k esetében is), hanem valamiféle műszakilag megalapozott dolgot. Pl. az tök korrekt lenne és megemelném a kalapom ha azt mondanád, "hogy igen, elolvastam, valóban így működik, de nekünk jó tapasztalatunk van a fancontrol progikkal is, és lehet hogy nem túl szép megoldás, de vállalható." Mert valószínűnek tartom hogy ez a helyzet nálatok, de nem értem miért kell lehurrogni azt, aki egy kicsit jobban belemászik, és valótlanságnak beállítani az interneten bárhol fellelhető és mindenhol megerősített információkat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák