Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz Scrym #26192 üzenetére

    Én jártam ugyanígy, afp protokollal, smb-vel megnyitotta a fájlokat hálózatról, amikor rájuk kattintottam, viszont nem láttam őket, amikor a programból akartam megnyitni és random ledobált a szerverről. Aztán újraindítottam a TC-t, gépet és megjavult.

    Nem tudom, hogy kapcsolatban volt-e azzal, hogy a TC-re is van új firmware verzió, ugyanakkori, mint a 10.12.2.

    Azt nem írtad, hogy azt is leszedted-e, már ha a TM mentésed TC-n van. Én le, de nem emlékszem, hogy előtte-e vagy utána, és most minden frankó, úgy, hogy nem jöttem rá a jelenség okára, viszont az MBA és a Mini is produkálta. Az újraindítgatás oldotta meg, de hogy milyen sorrendben, az passz. Meg talán hálózati varázslót is futtattam... Ezeket próbálgasd.

    Adalék, hogy megismétlődött az anomália még egyszer a napokban, akkor kapcsolódni nem hagyott, azonnali, mindössze egyszeri TC újraindítás megoldotta.

    Én javítottam jogosultságokat, mert azok is hülyén néztek ki, de az baromira nem érdekelte, semmit nem számított.

    Ha nem TC-d van - nem olvasok most vissza, mert szaladok és nem igazán lényeges - akkor is a hálózat körül tapogatózz egy kört, szerintem ott volt a megfejtés.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.arrayoflilly.com

Új hozzászólás Aktív témák