Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    hmm már majdnem azt hittem hogy okos vagyok :D
    Külső 2,5"-os HDD-t fogok venni, és nézegettem hogy mi lenne jó. WD-ből kiábrándultam, így maradt a Seagate, van is ami megtetszett megfelelt, így céltudatosan fogok vásárolni.
    Arra lettem figyelmes hogy a kiszemelt HDD-hez jár a HDD-n egy NTFS író program OSX-hez, a leírás alapján.
    Gondoltam egyet, és a support oldalon kikerestem a típust és a downloadsba ott is volt az NTFS író.
    Letöltöttem, látom ám hogy Paragon NTFS for Mac a progi, feltelepítem, nem kér kódot minden ok, újraindítás. Bedugok egy USB-s HDD-t, nem tudok rá írni, pedig a rendszerbeállításoknál ott van a program és engedélyezve is van. Az info lapfülön egyből láttam hogy hol van a kutya elásva:

    Csak Seagate HDD-kel működik. Szóval megoldották ügyesen hogy ne kapjon ingyen full paragont a leleményes paraszt :)

Új hozzászólás Aktív témák