Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    válasz #70869248 #758 üzenetére

    Én nem programozói vitakört akartam nyitni, de lassan már oda fajul! :D
    Az Én játékokkal kapcsolatos véleményem elsősorban érzéseken alapszik. Tehát nem programozó, vagy modder vagyok, aki végtelenségig beleássa magát dologba.
    Ha valamilyen játék megtetszik, akkor azért, mert elsősorban használható(játszható), másodsorban grafika, etc...Ez különösképp érvényes sim-ekre. Ha az egyik (jelen esetben a Sim Bin által kreáltak) megtetszik, akkor igyexem utána járni, mitől is jobb a többitől? Ezeket általában fórumokon, többek közt (vagy csak)vele foglalkozó oldalakon ki lehet nyomozni, előbb-utóbb belefutsz komolyabb programozókba is :D

    Nos röviden tömören Én is ilyen oldalakról szedegettem össze a morzsákat anno, mostanában már nem keresgélek, hisz döntöttem rég egy game mellett :D

    De biztos, hogy egy -két ilyen oldalon taglalták: "hiába azonos a felépítés, másképp számol a Sim Bin motor, tehát más a fizika!!" Ezt tuti olvastam, nem két ember bólintott rá..Csak azt hiszem nem Race 07, hanem anno GTR Evo volt rF-el szemben..Ha jól emléxem. Hogy melyik oldalon, most ne kérdezd. Tehát ha Ők hazudnak, akkor Én is :D (mellékesen első kézből megkérdezhetem, mert ismerek MODDereket :D)

    Én nagyon durván így foglalnám össze:
    -gyári M3 BMW
    -Schnitzer M3 BMW

    ÉN ilyen különbséget érzek...És félreértések elkerülése véget:
    NEM SZ@R GAME az rFACTOR, CSAK NEKEM NEM TETSZIK!

    ok így? :D :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák