Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxcooper

    tag

    válasz bzoley #582 üzenetére

    Jogos....
    Nem tudom a RBR naon jól össze van rakva mint szimulátor....mikor először próbáltam bill-el azt mondtam hogy ''...mennyenek má!!! Mi ez a sz*r!..''
    De kormánnyal valami észbontóan jó, bár naon sokat kell gyakorolni, mint a legtöbb igazi szimulátort...
    Én azt mondom hogy az arcade, a billentyűsök és a türelmetlen emberek sportja!
    Emékszem, mikor még F1 C'99-02-t csapattam, 1 pálya minimum egy 3-4 órás gyakorlás után ment normálisan, de ha túl sok volt a verseny körök száma, óhatatlan hogy ne kövessen el vezetői hibát az ember (már mint az akkori kb. 1-2 hónapos kormányos tapasztalatommal).
    No meg nem vagyok én egy Raikonen :DDD

    Visszatérve a wheelre, már alig várom hogy kezemben foghassam...ahogy látom elég nagyszögű a kerék dőlése, már mint az asztalsíkhoz képest. Gondolom a szöget nem lehet állítani? :F
    Mellesleg hágy fokot lehet pörgetni a kornányom....a Driving Force Pro-ban teccik hogy 900 fok, bár csak ha a szoftver támogatja nem? Azért eccer kipróbálnám...
    De maradjunk csak a 15-19e HUF-os árfekvésbe
    A MOMO is naon bejönne csak nincs 25-30ezrem ilyen jellegű igényeim kielégítésére... :)
    Élesben még nem de az MM-ben tekergettem....ami nagyon teccett hogy jó össze van rakva.... mikor megtekertem, semmi recsegés és majd le téptem azt a jó kis csavarozott pocot :D
    Mellesleg összeszerelésre gondolom azért a FF EX is van olyan...mert a Saiteknek ez volt a legnagyobb negatívuma....a recsegés, a nyikogás, a kotyogás...ezeket leszámítva nem volt mondjuk hangos szerkezet....
    Sorry a regényért :B
    Itt egy pár kép a Saitek-ről, ha valaki nem ismerné:)
    [link]
    ez a saját
    [link]
    ez a cimbimé
    [link]
    ez meg egy gyári kép
    sorry hogy gagyi, de 1 vodanettel nyomulok, 2 telcsivel csináltam mind2-t



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák