Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97716736

    törölt tag

    válasz arty #22534 üzenetére

    Valoban tegnap meglazult ha hiszed ha nem a dragalatos F1 2016 Codemasters fele FFB, ami olyan erzetre hogy kanyar fordulaskor nem rantja vissza egybol egyenesbe a kormanyt, hanem neked kell visszabirkozni, na meg 360fokra lebutitottam es a hajtu kanyarokban mikor a kormany mar leblokolt akkor en forditottam volna meg, ekkor volt mar 360foknal, es szerintem ettol lazult meg, de amugy sem volt fixen behuzva, mert meg tudtam rajta huzni. De a 360 fokot atirtam 375-re igy most nem kell koppanasig tekerni a kormanyt. Mert ha 1080 fokba hagyom a kormanyt, akkor a jatek sajnos ugy is erzekeli, es jatekon belul nem lehet fokokat allitani.
    A masik jelenseg amit mondtam, az meg szerintem attol van, hogy kanyarodas kozben mikor vissza adja az uthibat, akkor nyilvan kapaszkodok a kormanyba, es probalja jobbra-balra mozgatni a kormanyt, es ez a "rukdalozas" attol lehet. Egyebkent ha teljesen kikapcsolt alapotban elcsavarom balra a kormanyt, az utolso par fokot nehezen teszi meg, mint ha szorulna a kormany vagy az ekszij ott rahuzna fura erzes, ha jobbra tekerem csontig ott nem csinal ilyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák