Hirdetés

Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    Kidolgoztam ma a belem:(

    Aztán lazítottam Marcsival és Zsolesszel. Közben megpróbáltam nem az ex kedvesemre gondolni, és eltökéltnek látszani. Nem tom sikerült-e:U
    Komolyan megkattannék ha nem lennének. Nagyon hálás vagyok nekik ezért.

    Egyébként semmi előrelépés nem történ a kapcsolatunkban. Nála még tart az időkérés (amit én távolról gyáván szakításnak hívok), nálam meg tart a pakolás. Nem egy lélekemelő dolog pakolgatni ezt a sok cuccot. Ahoz képest, hogy kb 2 éve amikor összeköltöztünk mindössze az akkori számítógépemet, és egy sporttáskányi cuccot hoztam magammal, most egy bazinagy családi 4x4-es kb. kétszer tele lesz a cucommal. És bútort nem is viszek magammal! Ahoz már IFA kellene...
    Tegnap elfogyasztotam a maradék unikumot és metaxát. Úgyhogy ma tök józanul kell lefeküdnöm. Lehet hogy nem akkor baj ez, mint amilyenek most látom.

    Tegnap elkezdtem olvasni a Da Vinci-kód címü divatkrimit. Izgalmasnak tünik nem is tudtam letenni a 140-ik oldalig. Ha végzek vele írok némi kritikát róla.
    Márha lesz még netem amikor végzek vele. Anyuékhoz nem igazán akaródzik bekötni. Most még. De úgyis az lesz a vége.

    Na ennyi mára.

    P.S.: Szingli lányok ne kiméljetek;) Címem a kiadónál:B

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Aktív témák